• 1

  CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W OSTROŁĘCE

 • 2

  CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W OSTROŁĘCE

 • 3

  CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W OSTROŁĘCE

 • 4

  CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W OSTROŁĘCE

Copyright 2023 - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce

Kurs maturalny 2017

 

Maturzysto, jeszcze nie jest za późno na dobry wynik w maju!

 

Matura zbliża się wielkimi krokami. To już ostatni dzwonek na rozpoczęcie przygotowań, bowiem do egzaminu dojrzałości zostało naprawdę niewiele czasu.

Co zrobić, aby dobrze przygotować się do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu?

Z pewnością warto skorzystać z oferty intensywnych 3-miesięcznych kursów maturalnych w wymiarze 30 godzin, przygotowanej przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce, publiczną szkołę prowadzoną przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Od lutego do kwietnia 2017 r. zapraszamy na kursy przygotowujące do matury z:

 • matematyki,
 • języka polskiego,
 • języka angielskiego,
 • języka niemieckiego,
  podczas których będzie możliwość powtórzenia, utrwalenia wiadomości z danego przedmiotu, jak również uzupełnienia ewentualnych braków.

Zajęcia prowadzą kompetentni, cenieni i doświadczeni nauczyciele, egzaminatorzy maturalni, którzy w przystępny sposób omówią problemowe kwestie, odpowiedzą na dodatkowe pytania, wyjaśnią ewentualne niejasności. Spotkania odbywają się w małych grupach w doskonale i nowocześnie wyposażonych salach wykładowych Centrum. W takich warunkach bez problemu można opanować zagadnienia, które mogą pojawić się na egzaminie dojrzałości, uzupełnić, utrwalić i usystematyzować wiadomości z danego przedmiotu, a rywalizacja w małej grupie bez wątpienia motywuje do wzmożonej nauki.
Podczas kursu uczestnicy pracują z autentycznymi arkuszami i testami maturalnymi, co pozwala im nie tylko przyzwyczaić się do formy egzaminu, ale również poznać techniki rozwiązywania arkuszy i wyćwiczyć niezbędne do tego umiejętności.

Intensywne kursy przygotowujące do matury prowadzone są w oparciu o specjalnie opracowany program zgodny ze standardami wymagań egzaminacyjnych w przyjemnej i bezstresowej atmosferze.
Doświadczenie oraz kompetencje kadry nauczycieli - egzaminatorów owocują wysokimi wynikami egzaminów maturalnych, uzyskiwanymi przez absolwentów kursów prowadzonych przez CKZiU.

Udział w kursach to szansa na odpowiednie przygotowanie do matury za niewielkie pieniądze – CKZiU gwarantuje bowiem bardzo konkurencyjne ceny.

Matura to zwieńczenie nauki w liceum czy technikum, a dla wielu osób wstęp do dalszego kształcenia w uczelni wyższej. Warto zatem odpowiednio się do niej przygotować, by na egzaminie nie liczyć na szczęście, a na własną wiedzę i umiejętności.

CKZiU może w tym pomóc! Zapisy trwają do 31 stycznia 2017 r.

Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie Centrum lub dzwoniąc pod nr tel. 29 764 66 37

Zapraszamy!

logo mazowsze

f t g m